Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

yellowgate ? ( πρωην κιτρινο αντι για ασπρο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
335 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 12:42

εγω στην 6η συσκευη που βρηκα και τη βρηκα τελεια πρινα απο 25 μερες δεν αντεξα με τα 4 καμμενα πιξελακια την επεστρεψα χθες θα μου την αντικαταστουσαν αλλα εχουν ελλειψη παντου και μου εδωσαν δωροκαρτα απο τα μιντια μαρκτ των 670 ευρω... σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια βαρεθηκα πια ολο ελλατωματα παντου γλιτωνεις απτο ενα σε βρισκει αλλο...μαλλον samsung galaxy sii η optimus 3d δε ξερω ...μου ερχεται δυσκολα να αλλαξω βεβαια το σκεφτομαι συνεχως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 13/12/2011 - 12:50

Διευκρινισε το "λιγο".


Γεια σε ολους<br />Τελικα η κιτρινιλα φευγει μετα απο 2-3 εβδομαδες χρησης;<br />Επιδη το 4s ενος που το πηρε πριν 1 μηνα ειναι κατασπρο κ μιας κοπελας που το εχει 2 εβδομαδες λιγο κιτρινο παντα σε σχεση με το δικο μου που το πηρα προχθες....
Ρωταω αν θα ξεκιτρινισει σογα-σιγα... :)

#258   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 13/12/2011 - 12:51

εγω στην 6η συσκευη που βρηκα και τη βρηκα τελεια πρινα απο 25 μερες δεν αντεξα με τα 4 καμμενα πιξελακια την επεστρεψα χθες θα μου την αντικαταστουσαν αλλα εχουν ελλειψη παντου και μου εδωσαν δωροκαρτα απο τα μιντια μαρκτ των 670 ευρω... σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια βαρεθηκα πια ολο ελλατωματα παντου γλιτωνεις απτο ενα σε βρισκει αλλο...μαλλον samsung galaxy sii η optimus 3d δε ξερω ...μου ερχεται δυσκολα να αλλαξω βεβαια το σκεφτομαι συνεχως



Καλα εσυ δεν το συζητάμε εισαι περίπτωση, πρέπει ή να είσαι ο πιο άτυχος που έχει γίνει ποτέ, ή να παραείσαι ψείρας (τι να πώ, αν υπάρχει και κάτι στη μέση ας μου πει κάποιος, γιατί το καταλαβαίνω μια, αντε δυο, αλλα ΕΞΙ συσκευές έλεος δηλαδή)

Πάρε ενα Samsung Galaxy Note με τη δωροκάρτα και ξεμπέρδευε.
Whatsapp doc?

#259   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 13/12/2011 - 12:52

Γεια σε ολους<br />Τελικα η κιτρινιλα φευγει μετα απο 2-3 εβδομαδες χρησης;<br />Επιδη το 4s ενος που το πηρε πριν 1 μηνα ειναι κατασπρο κ μιας κοπελας που το εχει 2 εβδομαδες λιγο κιτρινο παντα σε σχεση με το δικο μου που το πηρα προχθες....
Ρωταω αν θα ξεκιτρινισει σογα-σιγα... :)



Οχι δε θα ξεκιτρινίσει. Οπως είναι είναι.
Whatsapp doc?

#260   dimtze

dimtze

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2011 - 13:01

Δεν έχεις και άδικο.
3 συσκευές iphone αγόρασα και οι 3 προβληματικές.
Το 1 δεν φόρτιζε, το δεύτερο είχε χαλασμένο ακουστικό, το ανακατασκευασμένο δούλεψε κάνα χρόνο
Αλλα το να σκάσω 780 για μια retina 4s( για αυτό το πήρα) που δεν έχει ισορροπία λευκού πάει πολύ
Tι να το κάνω τώρα που έχει το εκρού του νεκρού?
τηλ για να πάρω ανακατασκευασμένο?
υπάρχει περίπτωση να διορθωθεί?

#261   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 13/12/2011 - 13:11

Οχι δε θα ξεκιτρινίσει. Οπως είναι είναι.


Οχι ρε γ*** το :(
Εγω που νομιζα οτι ειναι λογω της κολλας και θα φτιαξει οταν στεγνωσει....αχχχχ :(

#262   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 13:33

Καλα εσυ δεν το συζητάμε εισαι περίπτωση, πρέπει ή να είσαι ο πιο άτυχος που έχει γίνει ποτέ, ή να παραείσαι ψείρας (τι να πώ, αν υπάρχει και κάτι στη μέση ας μου πει κάποιος, γιατί το καταλαβαίνω μια, αντε δυο, αλλα ΕΞΙ συσκευές έλεος δηλαδή)

Πάρε ενα Samsung Galaxy Note με τη δωροκάρτα και ξεμπέρδευε.

σκεφτομουν για το galaxy to s2 το note ειναι σα tablet ειναι πολυ καλυτερο λεσ?

#263   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2011 - 13:58

Αν κουβαλας τσαντα γυναικεια παρε το note..μονο εκει μπορει να χωρεσει.
Ρε billara παρε ενα iphone και απολαυσε το.. Απολαυσε το χωρις να ξεψαχνιζεις πραγματα που δεν υπαρχουν.. Αφου τα ειπα μονο οταν ξεψαχνιζεις κατι σε κυνηγαει!!!

#264   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:00

εχεισ δικιο φιλε μου αλλα εχω ξενερωσει απιστευτα αυτη η apple λες και οτι εχει για πεταμα το βγαζει μονο στα iphone παω κατευθειαν για το 5αρι που σιγουρα αυτο θα πεταει και θα ειναι αψεγαδιαστο

#265   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:00

Αν κουβαλας τσαντα γυναικεια παρε το note..μονο εκει μπορει να χωρεσει...


http://www.youtube.com/watch?v=8P1C_uKhKFA

#266   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:04

http://www.youtube.com/watch?v=8P1C_uKhKFA

χαχαχαχαχα αχαχαχα

#267   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:21

εχεισ δικιο φιλε μου αλλα εχω ξενερωσει απιστευτα αυτη η apple λες και οτι εχει για πεταμα το βγαζει μονο στα iphone παω κατευθειαν για το 5αρι που σιγουρα αυτο θα πεταει και θα ειναι αψεγαδιαστο

Εχεις δικιο..αλλωστε οι πρωτες παρτιδες των νεων τηλεφωνων ειναι αψεγαδιαστες.. Για αυτο μετα απο καθε νεα εμφανιση προιοντος τιγκαρουμε στα παραπονα και τα προβληματα..

Οσο για το note..αν εχεις μεγαλη τσεπη εισαι λιγο τυχερος..αλλα τουλαχιστον εχεις ενα πλεονεκτημα.. Οταν δονειται ταυχρονα και θα εχεις και στητικη απολαυση. Βεβαια μπορει μετα απο λιγο καιρο να παψει η οποιαδηποτε στυση, αλλα δεν τρεχει και κατι, αχαχαχα!!!

#268   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:24

χαχαχα σωωωστοσ!!

#269   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 13/12/2011 - 22:51

Αν κουβαλας τσαντα γυναικεια παρε το note..μονο εκει μπορει να χωρεσει.
Ρε billara παρε ενα iphone και απολαυσε το.. Απολαυσε το χωρις να ξεψαχνιζεις πραγματα που δεν υπαρχουν.. Αφου τα ειπα μονο οταν ξεψαχνιζεις κατι σε κυνηγαει!!!



Υπερβολες οπως παντα ρε παιδι μου.....μη σε δω να οδηγεις κανα Hummer παντως στην Αθηνα γιατι τηννεβαψες, το τι εχεις να ακουσεις!
Whatsapp doc?

#270   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 23:15

Πάντως εγώ παιδιά μετά από δυο 4s με κιτρινιαρα οθόνη (ναι, δε μπορώ με τίποτα να το αποδεχτω) πήγα σε galaxy note. Με έναν συμβιβασμό στο μέγεθος και μια καλή θήκη σιλικονης, έχω απλά την ικανοτερη συσκευή -κινητό τηλέφωνο που είχα ποτέ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες