Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H Apple λαμβάνει μέτρα κατά της πειρατείας και του AppTrackr


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο This topic is locked
278 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:10

Ok Παλικαρια Μου... Οπως Νομιζετε... Συνεχιστε Να Τα Σκατε Στην Μηλοεταιρια Και Στον Καθε Προγραμματιστη... Εγω οσο Μπορω Να Μην Τα Σκαω Δεν θα τα Σκαω... ;) Γιατι Λεφτα Για Εφαρμογες Και Τα Λοιπα Δεν περισευουν Οσο Και Αν Περιεργο Ακουγετε Σε Μερικους Απο Εσας


Αφου δεν σου περισσεύουν, πάρε τότε ένα τηλέφωνο αντίστοιχο της οικονομικής σου δυνατότητας και ασε τα "κινητά-τουμπανακια"...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   Aris94

Aris94

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:11

Όποιος το παίζει φτωχαδάκι και έχει iPhone είναι ή υποκριτής ή ποζεράς (χωρίς υπόβαθρο).
Και σε όποιον εν τέλει δε του φτάνουν τα λεφτά, το πουλάει το ρημάδι και έχει ένα μηνιάτικο.
Αυτό για το "παιδάκια που τους τρέχουν απ' τα μπατζάκια".
Γίναμε όλοι φτωχοί ξαφνικά...

Εγω Προσωπικα Το Πηρα Γιατι Ειναι Αρκετα Λειτουργικο Και Εκεινο Το Διαστημα Ειχα Καποια Χρηματα Να Ξεκινησω Να Πληρωνω Μερικες Δωσεις... Δεν Εχω Λογο Να Το Πουλησω Αφου Δεν Μου Τρωει Λεφτα... Με Το Ιδιο Σκεπτικο Πουλιστε Ολοι τα Αμαξια Σας :)

#168   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:11

την επιθεση την εχεις γιατι μας θεωρεις ανωμαλους.. που αγοραζουμε τις εφαρμογες.. οχι για το τι κανεις ςσυ συγκεκριμενα... ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του...



Ναι ρε συ δεκτό, αλλά αυτό σημαίνει πως επειδή δεν έχουμε λεφτά θα πρέπει α) να διαφημίζουμε την πειρατεία ως "μαγκιά" και β) να χαρακτηρίζουμε κορόιδα και ανώμαλους όσους αγοράζουν;Logic fail? :PBTW σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες, η "επίθεση" δεν γίνεται στο σκεπτικό σου αλλά στους χαρακτηρισμούς σου. Φιλικά πάντα. 8)



Ok Παλικαρια Μου... Οπως Νομιζετε... Συνεχιστε Να Τα Σκατε Στην Μηλοεταιρια Και Στον Καθε Προγραμματιστη... Εγω οσο Μπορω Να Μην Τα Σκαω Δεν θα τα Σκαω... ;) Γιατι Λεφτα Για Εφαρμογες Και Τα Λοιπα Δεν περισευουν Οσο Και Αν Περιεργο Ακουγετε Σε Μερικους Απο Εσας


οπως βλεπεις εσυ δεν τοποθετηθηκες σωστα!

#169   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1,046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:12

Όποιος το παίζει φτωχαδάκι και έχει iPhone είναι ή υποκριτής ή ποζεράς (χωρίς υπόβαθρο).
Και σε όποιον εν τέλει δε του φτάνουν τα λεφτά, το πουλάει το ρημάδι και έχει ένα μηνιάτικο.
Αυτό για το "παιδάκια που τους τρέχουν απ' τα μπατζάκια".
Γίναμε όλοι φτωχοί ξαφνικά...


φιλε μου συμφωνω απολυτα μαζι σου! ομως εχω καταλαβει πως το 70% των Ελληνων χρηστων το εχουν απο δανειο το τηλεφωνο, ή χρωσταν ενα καρο λεφτα αλλα το iphone ΠΡΕΠΕΙ να το εχουν!! :blink:

ΥΓ κ ρε παιδια μην επιτιθεστε ο ενας στον αλλον τετοια μερα! :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: gesvts, 31/12/2011 - 20:14.


#170   dreamangel25

dreamangel25

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@@Ssou28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:dreamangel25

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:13

απλα αν η apple μπορουσε να σου διαθεσει οσα σου διαθετει το cydia (και δεν εννοω το installous)και να σου δινει την δυνατοτητα να εχεις εσυ το customization της συσκευης σου τοτε το jb θα ειχε πεθανει γιατι πολυ απλα κανεις δεν θα το χρειαζοτανε!
οσο και για σενα φιλε μου που κατεβαζεις τσαμπα εφαρμογες και οπως λες δεν εχεις λεφτα :1ον αν σου ελεγαν πηγε να δουλεψεις τσαμπα θα πηγαινες?δεν νομιζω,ετσι και οι developers γιατι να μην πληρωθουν και 2ον αφου δεν εχεις λεφτα,πουλα το να αποκτησεις και παρε ενα νοκια 3210!

#171   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:14

Ok Παλικαρια Μου... Οπως Νομιζετε... Συνεχιστε Να Τα Σκατε Στην Μηλοεταιρια Και Στον Καθε Προγραμματιστη... Εγω οσο Μπορω Να Μην Τα Σκαω Δεν θα τα Σκαω... ;) Γιατι Λεφτα Για Εφαρμογες Και Τα Λοιπα Δεν περισευουν Οσο Και Αν Περιεργο Ακουγετε Σε Μερικους Απο Εσας

Ο κάθε προγραμματιστής που λες έφαγε τα χρόνια του να σπουδάσει για να έχουμε εμείς εφαρμογές που μας χρειάζονται :mad: Πρέπει επιτελους σε αυτη τη χώρα να μάθουμε να σεβόμαστε το κόπο του αλλου !!!!!!

#172   Aris94

Aris94

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:15

οπως βλεπεις εσυ δεν τοποθετηθηκες σωστα!

Εγω Ειπα Την Γνωμη Μου Οπως Κανω Παντα Και Θα Συνεχισω Να Κανω... Και Δεν Βλεπω Να Λεω Κατι Παραλογο Οσο Και Αν Θελτε Να Με Πεισετε Μως Ειμαι Ελεφαντας... Δηλαδη Οκ... Λογικος Ανθρωπος ΕΙμαι... Βλεπετε Κατι Το Παραλογο Στα Λεγομενα Μου? Επειδη Δηλαδη Οι Περισσοτεροι Λενε Α Οχι Εγω Πληρωνω Κι Εγω Δεν Κατεβαζω και και και... Δηλαδη Οταν Κατεβαζεις Τα Τραγουδακια Του Youtube ΔΕΝ Εισαι Πειρατης??? Οταν Βλεπεις Μια Ταινια OnLine ΔΕΝ Εισαι Πειρατης? Οκ Εσεις Πηγαινετε Να Χαλασετε 200Ε Για 200 Τραγουδια Που Τα 10 Απο ΑΥτα (Το Πολυ) Να Ακουτε..

#173   pariss1993

pariss1993

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:pariss1993@hotmail.com

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:15

"ινσταλλους" για πάντα !!!! οι περισσότεροι "γιαφτο" το κάνουν το jailbreak

#174   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1,238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:15

Εγω Προσωπικα Το Πηρα Γιατι Ειναι Αρκετα Λειτουργικο Και Εκεινο Το Διαστημα Ειχα Καποια Χρηματα Να Ξεκινησω Να Πληρωνω Μερικες Δωσεις... Δεν Εχω Λογο Να Το Πουλησω Αφου Δεν Μου Τρωει Λεφτα... Με Το Ιδιο Σκεπτικο Πουλιστε Ολοι τα Αμαξια Σας :)

Κάνεις λάθος φίλε μου (και) εδώ. Με το δικό σου σκεπτικό πρέπει να πουλήσουμε τα αμάξια μας, αφού δεν βρίσκουμε τζάμπα/κλεμμένη βενζίνη.
Όπως καταλαβαίνεις εκτίθεσαι σε κάθε σου ποστ.

#175   Aris94

Aris94

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:17

Ο κάθε προγραμματιστής που λες έφαγε τα χρόνια του να σπουδάσει για να έχουμε εμείς εφαρμογές που μας χρειάζονται :mad: Πρέπει επιτελους σε αυτη τη χώρα να μάθουμε να σεβόμαστε το κόπο του αλλου !!!!!!

Ας Μην Τα Ετρωγε Τα Χρονια Του.. Εγω Σου Ξαναλεω Οπως ΕΙπα Πολλες Φορες... ΟΣΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ... Και Δεν Λεω Το Κλετω... Λεω Οτι Μου Δινουν ΕΝα Λινκ Και Μου Λενε Παρτο... Οκ Το Περνω Και Τελος... Δηλαδη Ελεος Τοσο Τρομερο Ειναι???? δεν Το Εχετε Ξανακουσει???

#176   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:17

"ινσταλλους" για πάντα !!!! οι περισσότεροι "γιαφτο" το κάνουν το jailbreak

για το για παντα.... κρατα μια επιφυλαξη... λεμε τωρα... :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/12/2011 - 20:18.


#177   akpe

akpe

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:17

Δουλεύεις; :P

#178   pariss1993

pariss1993

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:pariss1993@hotmail.com

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:20

παιδιά δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλα το "ισταλλους" δεν θα κλείσει ποτε

#179   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:20

Δουλεύεις; :P



Μάλλον μας δουλεύεις...

#180   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 20:21

με συγχωρεις αλλα τι να τον κανει καποιον ο οποιος κατεβαζει σπασμενα apps και κλεμμενη μουσικη;;;.. δεν τον θελει για πελατη.. ειναι πολυ απλο.. δεν ειναι καν πελατης!

το οτι θα χασει οπως αναφερθηκε 600 με 800 ευρω + χιλιαδες πανακριβα γνησια αξεσουαρ............και μαζι και πολλες αλλες συσκευες apple ....... ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες