Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H Apple λαμβάνει μέτρα κατά της πειρατείας και του AppTrackr


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
278 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:16

Καταρχας μηλα καλητερα, δεν με ξερεις και απο χτες, τζαμπατζηδες/γυφτοι και τετοια πεστα στους φιλους σου. δευτερον το ποστ ειτανε γενικο, και δεν απεθτηινοτανε σε εσενα, και οκ εχεις πληροσει ενα windows μπραβο σου και "μπορει" να εχεις αλλες εφαρμογες πειρατικες που κανουν χ100 το ποσο του windows και τη να λεει ? και για να τελιοσει εδο σε πλιροφωρο οτι εκτος απο ενα jb δεν εχο τπτ αλλο στο κινητο ολλα τα εχο αγορασει απο εφαρμογες, οποτε αστο.

off topic: εαν θελεις προσεξε λιγο την ορθογραφια σου προσπαθω να καταλαβω τι γραφεις.. thanks!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/12/2011 - 17:21


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:17

Κύριοι Θα παρακαλέσω να πέσουν λίγο τα πνέυματα..Διαφορετικά κάποιοι θα κάνετε ρεβεγίον εκτός φόρουμ.

παρανομο !!!!! Η γνωμη του καθενος ειναι ελευθερη!!!!!

#93   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:20

Κύριοι Θα παρακαλέσω να πέσουν λίγο τα πνέυματα..Διαφορετικά κάποιοι θα κάνετε ρεβεγίον εκτός φόρουμ.


off topic: κι εγω ρεβεγιον εκτος forumm θα κανω, εχω κανονισει.. :lol:

για να σπασει το κλιμα...

#94   greed

greed

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:20

off topic: εαν θελεις προσεξε λιγο την ορθογραφια σου προσπαθω να καταλαβω τι γραφεις.. thanks!


Συγνωμη για την ορθογραφεια μου, ειναι λογο οτι δεν ειναι η μιτρηκη μου γλωσσα ειμαι απο αγγλια, θα το προσεχω απο εδω και περα. η χαρακηρισμοι γυφτος/τσαπατζης απο τη βλεπω δεν ειναι προβλημα.

#95   djzito

djzito

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:20

Καλα κάνει η apple και προσπαθεί να δειξει προς τα εξω οτι δεν την θελει την πειρατεία (αυτό ελειπε δηλαδη) αλλα δε πιστευω να καταφερει κατι ουσιωδες...
Αν ηθελε θεωρω πως θα μπορουσε να κανει να μην υπηρχαν καν cracked apps αλλα οκ, παμε αλλου μετα! :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: djzito, 31/12/2011 - 17:21


#96   panagiotisspu

panagiotisspu

    iPH Contributor

  • 1.110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:http://adf.ly/WdIoA

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:21

Κύριοι Θα παρακαλέσω να πέσουν λίγο τα πνέυματα..Διαφορετικά κάποιοι θα κάνετε ρεβεγίον εκτός φόρουμ.



δεν νομιζω να εχουν χρησημοποιηθει καπου προσβλητικα σχολια και δεν ειναι κακο το να σχολιαζει καποιος το τι γραφει,ο καθενας στο forum ...ουτε καταπατει τους ορους του forum ...τελειως φιλικα!!!.. καλη χρονια!!

#97   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:23

@rikos7 η παρανομία η δική μου τελιώνει και αρχίζει όταν μπούν στην μέση τα ανθρώπινα δικαιώματα.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ το δικαίωμα να προσβάλει άλλο μέλος υπο οποιαδήποτε μορφή.

Οταν κάποιοι δεν είναι σε θέση να καταλάβουν μερικά πράγματα που τα έχουμε πει επαννηλημένα τότε κάπως θα πρέπει να καταλάβουν ότι η ελευθερία τους τελιώνει εκει που αρχίζει του άλλου.

Ελπίζω να σε κάλύψα.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 31/12/2011 - 17:25

ezgif_com_crop_2.gif


#98   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:23

δεν νομιζω να εχουν χρησημοποιηθει καπου προσβλητικα σχολια και δεν ειναι κακο το να σχολιαζει καποιος το τι γραφει,ο καθενας στο forum ...ουτε καταπατει τους ορους του forum ...τελειως φιλικα!!!.. καλη χρονια!!

διαβασε λιγο πιο πισω για να δεις τους χαρακτηρισμους (γυφτοι κ τζαμπατης)


---
I am here: http://maps.google.c...49939,25.875394

#99   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:23

Συγνωμη για την ορθογραφεια μου, ειναι λογο οτι δεν ειναι η μιτρηκη μου γλωσσα ειμαι απο αγγλια, θα το προσεχω απο εδω και περα. η χαρακηρισμοι γυφτος/τσαπατζης απο τη βλεπω δεν ειναι προβλημα.


δεν το γνωριζα sorry .. ναι οι χαρακτηρισμοι.. για μας τους ελληνες ειναι κατι πολυ ευκολο ακομη κι αν δεν ξερουμε τον αλλο.. στην συγκεκριμενη περιπτωση θεωρω πως δεν εννοουνται αλλα γραφονται ερημην του λογου..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/12/2011 - 17:24


#100   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:25

@rikos7 η παρανομία η δική μου τελιώνει και αρχίζει όταν μπούν στην μέση τα ανθρώπινα δικαιώματα.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ το δικαίωμα να προσβάλει τον άλλων υπο οποιαδήποτε μορφή.

Οταν κάποιοι δεν είναι σε θέση να καταλάβουν μερικά πράγματα που τα έχουμε πει επαννηλημένα τότε κάπως θα πρέπει να καταλάβουν ότι η ελευθερία τους τελιώνει εκει που αρχίζει του άλλου.

Ελπίζω να σε κάλύψα.

μαλλον θα αναφερεσαι σε εναν κ μονο συγκεκριμενο χρηστη ο οποιους χρησιμοποιησε προσβλητικους χαρακτηρισμους του τυπου: γυφτοι και τζαμπατζηδες......


Με καλυψες κ εχεις δικιο!

---
I am here: http://maps.google.c...50359,25.875411

Τελευταία επεξεργασία από: rikos7, 31/12/2011 - 17:26


#101   Stathis193

Stathis193

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:26

Αυτές οι συζητήσεις δε βγάζουν πουθενά
ο κάθε ένας αποφασίζει τι των Συμφέρει
και που αξίζει να να δώσει τα λεφτά του

Τελευταία επεξεργασία από: Stathis193, 31/12/2011 - 17:28


#102   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:27

δεν νομιζω να εχουν χρησημοποιηθει καπου προσβλητικα σχολια και δεν ειναι κακο το να σχολιαζει καποιος το τι γραφει,ο καθενας στο forum ...ουτε καταπατει τους ορους του forum ...τελειως φιλικα!!!.. καλη χρονια!!


Δεν εστιάζει κανείς απο εμάς σε σχολιασμούς.Εστιάζουμε όμως στις προσβολές είτε είναι έμμεσες ,είτε είναι άμεσες ,είτε γενικές ,είτε είναι προσωπικές.

Επίσης πέρα απο το φόρουμ υπάρχουν και κάποιοι άγραφοι νόμοι που είναι αυτονόητοι.Οπως πχ ο σεβασμός προς του άλλους.

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/12/2011 - 17:29

ezgif_com_crop_2.gif


#103   greed

greed

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:27

δεν το γνωριζα sorry .. ναι οι χαρακτηρισμοι.. για μας τους ελληνες ειναι κατι πολυ ευκολο ακομη κι αν δεν ξερουμε τον αλλο.. στην συγκεκριμενη περιπτωση θεωρω πως δεν εννοουνται αλλα γραφονται ερημην του λογου..


Δεν ειπαρχει λογος να ζητας συγνωμη, (offtopic:ειμαι ελληνας απλα απο μικρος μεγαλωσα αγγλια,) το δεχομαι οτι πολλα γραφονται ερημην του λογου αλλα οταν λεγετε επαναλημενα η ιδιοι χαρακτηρισμει νομιζω οτι πλεων δεν ειναι ερημεν του λογου.

Καλη χρονια σε ολους ευχομαι, με υγεια και ευτηχεια !!!

#104   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:28

ναι κι εδω μπορεις να κανεις refund και να παρεις τα χρηματα σου πισω.


Έχουμε γίνει όλοι και καλα κατα τις πειρατείας αλλα όλοι έχουμε και τις πειρατικες εφαρμογές στα κινητα και στους υπολιγιστες κατεβαζουμε άμα λαχει και καμία ταινία, μουσική απο το pirate αλλα μετα βράχοι ηθικής και κυρηγμα κατα τις πειρατείας.
Εσείς οι διαχειριστές μπορει να θέλετε να δείξετε στο φόρουμ σας ότι είστε κατα τις πειρατείας αλλα οι πραγματικότητα είναι άλλη ακόμα και για εσάς.

εκπροσωπω μονο τον εαυτο μου: ναι ειμαι κατα της πειρατιας (δεν θελω να δειξω) τουλαχιστον σε ο,τι εχει σχεση με idevises και δεν εχω jailbroken συσκευη!

Εντάξει αν ποτε χρειαστείς φακό και το μόνο που έχεις είναι το κινητο σου μην το αναψεις γιατι είναι φλας με τα δικά σου λεγόμενα. Η ακόμα και να το αναψεις ξεκινά να τραβάς και βίντεο.
Στην Ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις δε σημαίνει όμως ότι είσαι κιόλας. Jailbroken συσκευη μπορει να μην έχεις αλλα η μουσική που ακούς ή ταινία που βλέπεις ή τα προγράμματα που έχεις στον υπολογιστη σίγουρα δεν είναι γνήσια. Δυο μέτρα και δυο σταθμά δεν γίνεται.

#105   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 31/12/2011 - 17:30

Κατ' αρχάς δεν χαρακτήρισα κανέναν προσωπικά.
Μόνοι σας αρπαχτήκατε και μάλιστα με διάφορες (απόπειρες για) ειρωνίες.
Αν σας προσέβαλαν κάπου τα ποστ μου, ισχύουν τα περί μύγας :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)