Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

iPhone 4/4S Lockscreen [iOS 5/6/7]


  • Please log in to reply
2127 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6,766 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:16

το εβαλα φιλαρακι αλλα τιποτα παραμενει,τι κανω;

το εβαλα φιλαρακι αλλα τιποτα παραμενει,τι κανω;

το εβαλα φιλαρακι αλλα τιποτα παραμενει,τι κανω;

το εβαλα φιλαρακι αλλα τιποτα παραμενει,τι κανω;

σορυ το εχεσα με τα πολλα πατηματα νομιζα οτι κολησε και παταγα συνεχεια


:) χ4 ?? :)

δοκιμασε το slider pro απο cydia

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21,638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:17

αφου δεν σου δουλευει αυτο πρεπει να το σβησεις μεσα απο το θεμα αλλα δεν ξερω να σου πω τι ακριβως οποτε αναμενεις να το δει κανενας πιο ειδικος να σου πει.

#618   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:24

:) χ4 ?? :)

δοκιμασε το slider pro απο cydia

Οκ δοκιμαζω σε ευχαριστω

#619   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6,766 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:32

Οκ δοκιμαζω σε ευχαριστω


επειδη εχει αρκετες επιλογες, για να μην παιδευεσαι
θα το βρεις στις "Ρυθμισεις" σου, πηγαινε Slider/custom text κ βαλε απλα ενα κενο, στην επιλογη Slider Image αν θελεις να φαινεται το εικονιδιο ξεκλειδωματος αφησε το στο Default, αν δεν θελεις να φαινεται επελεξε Hidden

#620   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9,744 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:32

Γιαννη μην παιδευεσαι αδικα και προπαντος μην περνας tweaks που με τοση ευκολια σου προτεινουν :P ...εικονιδιο ειναι αυτο που βλεπεις εκει και σιγουρα δεν σβηνει ετσι.Δεν το εχω το θεμα αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξεις στο θεμα της lockscreen θα βρεις εικονα να γραφει φαρδια πλατια ..Swipe to...

#621   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6,766 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/04/2012 - 14:40

παιδια ξερει κανεις πως να αφαιρεσω το κειμενο στη μπαρα:swipe to unleash?


το ξανακοιταξα :)

Γιαννη μην παιδευεσαι αδικα και προπαντος μην περνας tweaks που με τοση ευκολια σου προτεινουν :P ...εικονιδιο ειναι αυτο που βλεπεις εκει και σιγουρα δεν σβηνει ετσι.Δεν το εχω το θεμα αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξεις στο θεμα της lockscreen θα βρεις εικονα να γραφει φαρδια πλατια ..Swipe to...


για ακομη μια φορα εχεις δικιο :)

παρ ολο που δεν απαντησα λαθος, αν δεν θελει ο φιλος να περασει αλλο tweak

ας βρει το εικονιδιο που εχει το κειμενο, ας το ποσταρει εδω να του σβησουμε το κειμενο

καλο θα ηταν επισης να μας πει αν θελει να παραμεινει το κουμπι ξεκλειδωματος ή οχι :)

#622   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9,744 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2012 - 17:33

Σε πειραζω Αζαλεα :) ...για αυτα που λες στο προηγουμενο ποστ ετσι πρεπει να γινει ακριβως δηλ μια μικρη επεξεργασια με photoshop

#623   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/04/2012 - 22:13

Γιαννη μην παιδευεσαι αδικα και προπαντος μην περνας tweaks που με τοση ευκολια σου προτεινουν :P ...εικονιδιο ειναι αυτο που βλεπεις εκει και σιγουρα δεν σβηνει ετσι.Δεν το εχω το θεμα αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξεις στο θεμα της lockscreen θα βρεις εικονα να γραφει φαρδια πλατια ..Swipe to...

. Δημητρη μου σε ευχαριστω,εκανα ηδη ενα ψαξιμο πριν ρωτησω αλλα βρισκω μονο τη λεξη swipe και οχι το υπολοιπο,θα το δω παλι αυριο με ησυχια και θα σου πω,παντως αν το βρω τι κανουμε;απλα το σβηνουμε;εννοειτε οτι κοιταζω στο lockscreen html. σωστα;

επειδη εχει αρκετες επιλογες, για να μην παιδευεσαι
θα το βρεις στις "Ρυθμισεις" σου, πηγαινε Slider/custom text κ βαλε απλα ενα κενο, στην επιλογη Slider Image αν θελεις να φαινεται το εικονιδιο ξεκλειδωματος αφησε το στο Default, αν δεν θελεις να φαινεται επελεξε Hidden

. Αzaleea σε ευχαριστω πολυκαι σενα

επειδη εχει αρκετες επιλογες, για να μην παιδευεσαι
θα το βρεις στις "Ρυθμισεις" σου, πηγαινε Slider/custom text κ βαλε απλα ενα κενο, στην επιλογη Slider Image αν θελεις να φαινεται το εικονιδιο ξεκλειδωματος αφησε το στο Default, αν δεν θελεις να φαινεται επελεξε Hidden

. Αzaleea σε ευχαριστω πολυκαι σενα

#624   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/04/2012 - 22:23

Γιαννη μην παιδευεσαι αδικα και προπαντος μην περνας tweaks που με τοση ευκολια σου προτεινουν :P ...εικονιδιο ειναι αυτο που βλεπεις εκει και σιγουρα δεν σβηνει ετσι.Δεν το εχω το θεμα αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξεις στο θεμα της lockscreen θα βρεις εικονα να γραφει φαρδια πλατια ..Swipe to...

. Ρε Δημητρακο αρκουσαν μονο 2 λεπτα,γιατι τωρα το επιασα ειμαστε Εκκλησια,για να το βρω στο φακελο Lock του θεματος εχει swipe.png και οπως λες το κειμενο φαρδυ πλατυ.Εισαι μεγαλος,τι στην ευχη τοσα σεμιναρια απο το δασκαλο πιανουν τοπο.Ωστοσο απο την ερωτηση μου πριν καταλαβες βεβαια οτι εψαχνα σε λαθος μερος,εψαχνα κειμενο στο html για να το σβησω anyway ολα καλα στο τελος και παλι ευχαριστω και καλη Ανασταση με καλη υγεια αν δεν τα ξαναπουμε αυριο παλι

#625   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/04/2012 - 22:48

. Ρε Δημητρακο αρκουσαν μονο 2 λεπτα,γιατι τωρα το επιασα ειμαστε Εκκλησια,για να το βρω στο φακελο Lock του θεματος εχει swipe.png και οπως λες το κειμενο φαρδυ πλατυ.Εισαι μεγαλος,τι στην ευχη τοσα σεμιναρια απο το δασκαλο πιανουν τοπο.Ωστοσο απο την ερωτηση μου πριν καταλαβες βεβαια οτι εψαχνα σε λαθος μερος,εψαχνα κειμενο στο html για να το σβησω anyway ολα καλα στο τελος και παλι ευχαριστω και καλη Ανασταση με καλη υγεια αν δεν τα ξαναπουμε αυριο παλι

Υ.Γ. Οποτε μπορεις πες μου πως σβηνω μια μπαρα και ενα ερωτιματικο που εμφανιστηκε μετα το σβησιμο των εικονων;

#626   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9,744 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2012 - 00:28

Eρωτηματικο ειπαμε σημαινει οτι κατι λειπει....την εικονα που βρηκες δεν πρεπει να την σβησεις αλλα να τη φτιαξεις(photoshop κλπ) ωστε να μην φαινεται το επιμαχο κειμενο.Αρα η τη φτιαχνεις μονος σου η την ανεβαζεις εδω και στην φτιαχνει η Αζαλεα που ειναι expert σε αυτα

#627   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19,675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/04/2012 - 07:00

Έλα να ξυπνάμε σιγά σιγά...;-)
Αναρτημένη εικόνα

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#628   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 14/04/2012 - 07:34

Eρωτηματικο ειπαμε σημαινει οτι κατι λειπει....την εικονα που βρηκες δεν πρεπει να την σβησεις αλλα να τη φτιαξεις(photoshop κλπ) ωστε να μην φαινεται το επιμαχο κειμενο.Αρα η τη φτιαχνεις μονος σου η την ανεβαζεις εδω και στην φτιαχνει η Αζαλεα που ειναι expert σε αυτα

. Καλημερα.Οκ θα προσπαθησω αν το καταφερω αλλιως το ανεβαζω για Azaleea ευχαριστω

#629   sakisole

sakisole

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 14/04/2012 - 08:01

Έλα να ξυπνάμε σιγά σιγά...;-)
Αναρτημένη εικόνα

. Μόλις ξύπνησα.........

#630   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12,878 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/04/2012 - 08:24

Έλα να ξυπνάμε σιγά σιγά...;-)
Αναρτημένη εικόνα

αμαν πρωι πρωι Μ.Σαββατο :wub:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες