Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Να δοθουν εξηγησεις!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   hyper

hyper

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:00

Οριστε. Τρεχα.
http://www.iphonehel...phone-4s-white/

Μαύρο θελω ;)
Αν έβλεπες την αγγελία μου δεν θα χρειαζόταν να post αρεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:01

Οτι ειναι παρανομο αυτο που κανει είναι.. Απορω ποιοι δεν το πιστευουν.. Το αν κανει καλα και αν επιτρεπεται στο φορουμ και αν πρεπει η admins να προστατεψουν το φορουμ ειναι αλλη ιστορια...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#33   verde

verde

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:04

όταν λες μαγαζάκι ο άλλος καταλαβαίνει ότι εννοείς αγγελίες που μοιάζουν με αυτές μιας επιχείρησης όταν λοιπόν ο άλλος πουλάει 20 πράγματα μέσα σε ένα μηνα δεν είναι επιχείρηση?δεν είναι μαγαζάκι?
ο κανόνας νομίζω είναι ξεκάθαρος άλλο τώρα αν δεν θέλετε να τα σπάσετε με κάποιους αλλα μην προσπαθείτε να μας πείσετε για κάτι που δεν ισχύ όπως και να το κάνουμε όταν συνεχώς πουλάς πράγματα είτε μεμονωμένα είτε σε μια αγγελία είσαι μαγαζάκι τέλος.

(σε προηγούμενη αγγελία ο συγκεκριμένος έδινε iphone 4s 16gb για 800 euro)

#34   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:04

Μαύρο θελω ;)
Αν έβλεπες την αγγελία μου δεν θα χρειαζόταν να post αρεις

Nαι την ειδα την αγγελια σου. Ειδα επισης οτι πουλαγες και ενα 4αρι πανω απο χρονο, στα 400 ευρώ και ζηταγες και οιθανη ανταλλαγη με 4αρι 8GB (γιατι να ανταλλαξεις 16αρι με 8αρι δεν ξερω).

Στην τιμη που λες στην αγγελια σου παντως για το 4s βλεπω καθε μερα να υπαρχουν πολλα. Μια χαρα τσιμπας ενα.

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 12/01/2012 - 23:05

Whatsapp doc?

#35   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:08

Και εγω δεν έχω δει τρελές τιμές στις πωλήσεις των 4s!!!!

#36   mistiri0

mistiri0

    iPH newbie

  • Pip
  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:09

φανταστειτε ομως και ποσο χαμηλα αγοραζουν εδω μεσα για να πουλανε μετα και να εχουν και κερδος νομιζω οτι στο κομματι ζητηση που βαζουν συγκεκριμενα ατομα ζητουνται iphone4s 16gb εως 520, 32gb εως 620, και 64gb εως 700 τοτε θα επρεπε αυτη η αγγελια να διαγραφει αμεσως και να φαει warn αμεσως για παραμαγαζο..!!

#37   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:10

Και εγω δεν έχω δει τρελές τιμές στις πωλήσεις των 4s!!!!

Δεν εχει. Ειχε κατι ψιλοτρελλες τοτε που τα φερνανε μεσω αρα,εξ πριν κυκλοφορησουν εδω. Τωρα ειναι νορμαλ οι τμες (αναλογικα).
Whatsapp doc?

#38   hyper

hyper

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:11

Nαι την ειδα την αγγελια σου. Ειδα επισης οτι πουλαγες και ενα 4αρι πανω απο χρονο, στα 400 ευρώ και ζηταγες και οιθανη ανταλλαγη με 4αρι 8GB (γιατι να ανταλλαξεις 16αρι με 8αρι δεν ξερω).

Στην τιμη που λες στην αγγελια σου παντως για το 4s βλεπω καθε μερα να υπαρχουν πολλα. Μια χαρα τσιμπας ενα.

Πολλα λες...το κινητο πουλήθηκε 367 ευρω για την ακρίβεια διότι πλήρωσα και την αντί καταβολή. Εγω Μπορει να βγει ο αγοραστές να το επιβεβαιώσει και να σου πει πως ήταν το κινητο .Ειναι μέλος του φόρουμ και αν θέλει μπορει να βγει να το επιβεβαιώσει .
Καλυτερα να μασάς πριν μιλήσεις.
Τέλος Καλυτερα ασχολησου με τα μαγκαζινα σου......Αν δεν ξέρεις μην μιλάς

#39   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:14

φανταστειτε ομως και ποσο χαμηλα αγοραζουν εδω μεσα για να πουλανε μετα και να εχουν και κερδος νομιζω οτι στο κομματι ζητηση που βαζουν συγκεκριμενα ατομα ζητουνται iphone4s 16gb εως 520, 32gb εως 620, και 64gb εως 700 τοτε θα επρεπε αυτη η αγγελια να διαγραφει αμεσως και να φαει warn αμεσως για παραμαγαζο..!!


δεν μπορω να καταλαβω προς τι η διαμαρτυρια οταν εχεις 17 topics στις πωλησεις ???

http://www.iphonehel...ονικό-iphone-4/

#40   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:14

Πολλα λες...το κινητο πουλήθηκε 367 ευρω για την ακρίβεια διότι πλήρωσα και την αντί καταβολή. Εγω Μπορει να βγει ο αγοραστές να το επιβεβαιώσει και να σου πει πως ήταν το κινητο .Ειναι μέλος του φόρουμ και αν θέλει μπορει να βγει να το επιβεβαιώσει .
Καλυτερα να μασάς πριν μιλήσεις.
Τέλος Καλυτερα ασχολησου με τα μαγκαζινα σου......Αν δεν ξέρεις μην μιλάς

Δεν με απασχολει το τι πουλησες και ποσο πηρες. Αυτο που λεω ειναι οτι με την τιμη που προσφερεις για το 4s που θες να παρεις, ενα σωρο αγγελιες υπαρχουν καθε μερα και αδυνατω να πιστεψω οτι δεν προλαβαινεις γιατι τα μαζευουν ολα αμεσως συγκεκριμενα ατομα. Ειναι υπερβολη αυτο.

Και μπραβο, μολις δεν εχουμε τι να πουμε αμεσως προσβολες . Αμα σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα, by all means. :rolleyes:
Whatsapp doc?

#41   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:15

Αναρτημένη εικόνα

φανταστειτε ομως και ποσο χαμηλα αγοραζουν εδω μεσα για να πουλανε μετα και να εχουν και κερδος νομιζω οτι στο κομματι ζητηση που βαζουν συγκεκριμενα ατομα ζητουνται iphone4s 16gb εως 520, 32gb εως 620, και 64gb εως 700 τοτε θα επρεπε αυτη η αγγελια να διαγραφει αμεσως και να φαει warn αμεσως για παραμαγαζο..!!

να κατεβουν και οι δικες σου τοτε!

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 12/01/2012 - 23:16

Whatsapp doc?

#42   mistiri0

mistiri0

    iPH newbie

  • Pip
  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:18

dinfun mιλαω γιατι ακριβως οτι πουλαω δεν το βρησκω εδω μεσα και το ξαναπουλαω και δεν κανω μαγαζακια και κοβω εδω μεσα τις τυχες των αλλων ας βρεθει ενας να πει για μενα οτι πηρε κατι που δεν εγραφε η αποδειγη οτι ηταν στο ονομα μου.
ειπες τωρα μεγαλη εξυπναδα μπραβο βρε.
λες και αν ειχα λερωμενη την φωλια μου θα μιλουσα....οκ!!!!!

#43   mistiri0

mistiri0

    iPH newbie

  • Pip
  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:19

το ιδιο υσχιει και για σενα medalist imarilina!!

#44   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:20

dinfun mιλαω γιατι ακριβως οτι πουλαω δεν το βρησκω εδω μεσα και το ξαναπουλαω και δεν κανω μαγαζακια και κοβω εδω μεσα τις τυχες των αλλων ας βρεθει ενας να πει για μενα οτι πηρε κατι που δεν εγραφε η αποδειγη οτι ηταν στο ονομα μου.
ειπες τωρα μεγαλη εξυπναδα μπραβο βρε.
λες και αν ειχα λερωμενη την φωλια μου θα μιλουσα....οκ!!!!!

μα και συ ειπες οτι οταν καποιος πουλαει πολλα πραγματα θεωρειται μαγαζακι.

Δεν συζητησαμε για το απο που τα πηρε τα πραγματα. Απλα ειπαμε οτι αν καποιος εχει πολλες αγγελιες ειναι κι αυτος μαγαζακι.

Τωρα πας να φτιαξεις καινουριο κανονα, εοειδη δεν τα αγορασες απο δω και καλα, δηλαδη τοτε επιτρεπεται να βαλεις 100 αγγελιες? δε νομιζω λολλλλ
Whatsapp doc?

#45   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.728 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:20

Οι προσωπικές σας αντιπαραθέσεις δεν ενδιαφέρουν ούτε εμένα αλλά ούτε και τα αλλά μέλη λογικά. Ότι έχετε να πείτε μέσω pm.

Thanks in advance.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες