Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εγκατασταση apps κατεβασμενες "δωρεαν''


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   vassilakis2009

vassilakis2009

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2009 - 01:13

παρακαλώ λογω απειριας ενημερώστε με πως γινεται η εγκατασταση εφαρμογων "δωρεάν" απο προτενομενα στο φορουμ sites e.g Appulous.

μιλώ για iphone 3gs με συγχρονισμο μεσω itunes που δειχνει ότι κανει εγκατασταση αλλα στο τελος δεν μενει τιποτε στο τηλεφωνο απο αυτά που φαινονται στο itunes.

θα με συγχωρήσουν οι έμπειροι κάτοχοι για την απλοικότητα του προβλήματος αλλα παρακαλώ, φωτήστε με.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2009 - 07:42

παρακαλώ λογω απειριας ενημερώστε με πως γινεται η εγκατασταση εφαρμογων "δωρεάν" απο προτενομενα στο φορουμ sites e.g Appulous.

μιλώ για iphone 3gs με συγχρονισμο μεσω itunes που δειχνει ότι κανει εγκατασταση αλλα στο τελος δεν μενει τιποτε στο τηλεφωνο απο αυτά που φαινονται στο itunes.

θα με συγχωρήσουν οι έμπειροι κάτοχοι για την απλοικότητα του προβλήματος αλλα παρακαλώ, φωτήστε με.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.



Πρέπει πρώτα απ όλα να κανείς jailbreak.στην κατάσταση που βρίσκεται μόνο γνήσια δέχεται.

#3   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 10/10/2009 - 09:00

Ας ξεκαθαρίσει το παιδί αν είναι jb ,αλλα να πώ οτι και στο δικό μου 3gs jb 3.01 με ρεπο appulus , με Appsync 3.0 , δεν έκανε sync cracked ipa το itunes v9 .Εδειχνε οτι όλα καλά αλλα δεν εμφάνιζε τίποτα μετά στο springboard . Μηπως έπρεπε να διαλέξω Appsync 3.1 ; ή φταίει η 9η έκδοση του itunes΄; Με απευθειας αντιγραφή στο iphone στον κατάλογο αποθήκευσης των downloads του installus και εγκατάσταση μεσα απο installus η διαδικασία είναι επιτυχής πάντως.

#4   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2009 - 09:08

παρακαλώ λογω απειριας ενημερώστε με πως γινεται η εγκατασταση εφαρμογων "δωρεάν" απο προτενομενα στο φορουμ sites e.g Appulous.

μιλώ για iphone 3gs με συγχρονισμο μεσω itunes που δειχνει ότι κανει εγκατασταση αλλα στο τελος δεν μενει τιποτε στο τηλεφωνο απο αυτά που φαινονται στο itunes.

θα με συγχωρήσουν οι έμπειροι κάτοχοι για την απλοικότητα του προβλήματος αλλα παρακαλώ, φωτήστε με.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.


παντως σ'εμένα ακριβώς έτσι συνέβαινε....εκανε install κανονικά αλλα στο τέλος έβγαζε σφάλμα γιατι δεν αναγνώρησε τον εκδότη(ή κάτι άλλο!!) της "δωρεάν" εφαρμογής.είμαι 100% σίγουρος οτι δεν έχεις κάνει jailbreak.

#5   natale0510

natale0510

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/10/2009 - 22:03

Να ρωτησω εγω κατι αλλο. Υπαρχει αλλο site εκτος απο το Αppulous κ κολλαει μονο σε μενα?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες