Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ερωτήσεις αρχάριου χρήστη


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   kostas320

kostas320

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2009 - 18:51

παιδια εχω το 3gs εδω και 3μερες και δεν 8ελω jailbreak γιατι δεν ξερω τι μου γινεται ακομα! Λοιπον οι αποριες μου...

πρωτον αν πατησω για δεκα δευτερα το κουμπι ενεργοποιησης με ταθτοχρονα το home button,αθτο τοτε κανει reboot. αυτο το κανουμε οταν μασ κολλησει το μηχανημα αλλα καλο ειναι να το κανουμε 1 φορα τη βδομαδα για να μην μασ ειναι φορτωμενο το συστημα. σωστα μεχρι εδω??

δευτερον,εχω την 3.1.2 αν κανω ρεστορ τοτε αυτο επανερχεται στην εργοστασιακη μορφη δηλαδη στν 3,1 που το αγορασα?

τριτον το recovery mode και το dfu που χρησιμευουν??

Sorry αν σας κουρασα αλλα εχω μπλεξει λιγο μετα απο το Omnia που ειχα... ααα και κατι τελευταιο για την μπαταρια ρε παιδια. Το φορτισα χθεσ στις 12 τα μεσανυχτα και σημερα 8 η ωρα το απογευμα η μπαταρια του ειναι στο 20%. Ειναι λογικο?

Στις πληροφοριες για τη χρηση λεει χρηση 1ωρα και 40 λεπτα και αναμονη 19 ωρες.. απ οσο θυμαμαι κανα 10λεπτο μιλησα,κανα μισαωρο+ σαφαρι μεσω wifi και το απενεργοπιησα μετα το wifi. Τραβηξα 2-3 βιντεακια μισο λεπτα και τα ειδα και λιγο επαξα με ibeer k isteam..και κανα 5λεπτο μουσικη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2009 - 20:07

αν κανεις restore περναει παλι την 3.1.2

το recovery mode χρησημευει για περιπτωσεις restore που το iPhone εχει κολησει η κατι περεμφερες.

το dfu ειναι κατι παρομοιο!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες