Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

συγχρονισμος 3Gs 32gb 3.1.2 με itunes 9


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   newoldbei52

newoldbei52

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:none

Δημοσίευση 11/10/2009 - 22:18

Εδώ και δυο μήνες περίπου έχω το 3gs 32gb και είμαι ακόμα αρχάριος χρήστης. Εχω τις εξής απορίες με το sync στο itunes . Ως γνωστό στις επιλογές του itunes υπάρχουν τα εξής : α)Αυτόματος συγχρονισμός όταν συνδέεται ( το έχω απενεργοποιήσει), β) συγχρονισμός τραγουδιών και βίντεο και γ) manually , καθώς και δ)κρυπτογράφηση(;)του backup. Οταν επιλέξω sync, μεταφέρονται τραγούδια, φωτο, βιντεο, επαφές από το iphone στο PC ή απο το PC στο iphone; Αν εχω προσθέσει ή τροποποιήσει επαφες πως θα εξασφαλιστώ στην περίπτωση που μεταφερθούν οι επαφες απο το PC στο iphone και χάσω δεδομενα; Υπάρχει τρόπος να συγχρονίζω μόνο τις επαφές μου και μάλιστα επιλεκτικά (μόνο απο iphone στο PC η μόνο απο το PC στο iphone);

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2009 - 22:32

Εδώ και δυο μήνες περίπου έχω το 3gs 32gb και είμαι ακόμα αρχάριος χρήστης. Εχω τις εξής απορίες με το sync στο itunes . Ως γνωστό στις επιλογές του itunes υπάρχουν τα εξής : α)Αυτόματος συγχρονισμός όταν συνδέεται ( το έχω απενεργοποιήσει), β) συγχρονισμός τραγουδιών και βίντεο και γ) manually , καθώς και δ)κρυπτογράφηση(;)του backup. Οταν επιλέξω sync, μεταφέρονται τραγούδια, φωτο, βιντεο, επαφές από το iphone στο PC ή απο το PC στο iphone; Αν εχω προσθέσει ή τροποποιήσει επαφες πως θα εξασφαλιστώ στην περίπτωση που μεταφερθούν οι επαφες απο το PC στο iphone και χάσω δεδομενα; Υπάρχει τρόπος να συγχρονίζω μόνο τις επαφές μου και μάλιστα επιλεκτικά (μόνο απο iphone στο PC η μόνο απο το PC στο iphone);

καταρχην οταν λεμε συγχρονισμο : αλλαγες που υπαρχουν στο outlook μεταφερονται στο iphone και αλλγες που υπαρχουν στο iphone μεταφερονται στο outlook. Eτσι οταν κανουμε προσθηκη μιας επαφης στο iphone με το συγχρονισμο μεταφερεται στο outlook και το αντιστροφο αρα δεν υπαρχει κινδυνος να χασεις επαφες. Για να συγχρονισεις μονο τις επαφες σου ξετικαρεις τα υπολοιπα, photos, music,applications, video. :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 11/10/2009 - 22:33





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες